Відділ освіти, культури, молоді та спорту Івано-Франківської селищної ради

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ християнської етики, фізики, основ правознавства

Дата: 28.11.2023 16:15

Основи  християнської етики

ІІІ місце

Голубенко Діана Миронівна, учениця 8 класу Порічанського ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради (вчитель Пиріг В.В)

Основи правознавства

ІІІ місце

Слипко Каріна Олександрівна, учениця 9 класу Бірківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка  (вчитель Ковалевич Н.М.)

ІІ місце

1.Тиховський Лев Богданович, учень 8 класу Івано-Франківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. І. Франка (вчитель Нечай Марія Іванівна);

2.Радь Марта Ігорівна, учениця 9 класу Бірківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Т. Шевченка (вчитель Слухова Оксана Ярославівна)

ІІІ місце

Гелант Іван Іванович, учень 7 класу Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. І. Франка (вчитель Нечай Марія Іванівна).